Szkoła Podstawowa im. generała Stanislawa Hallera w Polance Hallera
Strona główna
Sprzątanie Świata 2007 Różańcowa Tradycja Ślubowanie klasy I Finał KONKURSU RÓŻAŃCOWEGO Wieczornica Otwarcie Kącika Regionalnego Spotkanie Wigilijne Finał konkursu Jasełka 2008 Dzień Mamy 2008 SUPER WAKACJE !!!! Festyn w Polance Hallera 2012 Pożegnanie klasy III Finał Konkursu Pamietamy o naszych zmarłych Światowy Dzień Misia

Sprzątanie Świata 2007

W dniu 15 września 2007r. nasza szkoła, jak co roku wzięła udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Ten dzień rozpoczęliśmy od powitania dzieci iskierką. Następnie Eko-papużka Oszczędnisia, przekazała informację o tegorocznym haśle akcji „Oszczędzaj, wyłączaj, odzyskuj. Świeć przykładem”. W dalszej części spotkania, dzieci zostały podzielone na grupy. Każda z grup wylosowała kopertę z zadaniem do wykonania. Każda koperta zawierała inne zadanie!

Klasa”0” przygotowała papierowe kule do gry zespołowej

Klasa  I wykonała plakat pod hasłem „ Oszczędzaj, wyłączaj prąd”

Klasa II zaprojektowała Ekoludka z surowców wtórnych

Klasa III zaprezentowała modę na każdą okazję z surowców wtórnych

Po skończonej pracy, nastąpiła prezentacja efektów działań uczniów. Prace były bardzo pomysłowe, twórcze, a zarazem dowcipne.

Po zakończeniu pokazu, dzieci nadal bawiły się wyśmienicie, grając w papierowe kule. W trakcie rozgrywek było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Konkurencję sportową wygrała klasa III.

Po tak wytężonej pracy, wszyscy zasłużyli na słodką nagrodę.

17września 2007r., po skończonych zajęciach, wszyscy uczniowie, pod opieką wychowawców udali się na sprzątanie obejścia szkoły i przylegającego do niej parku.

CHCEMY, BY NASZA OKOLICA, BYŁA CZYSTA NIE TYLKO W DNIU SPRZĄTANIA ŚWIATA, ALE PRZEZ CAŁY ROK!

Koordynator akcji p. Małgorzata Bryg